statystyki szczegółowe

Aktualności

Górą Victoria z Porąbki Uszewskiej

• autor: Kukiz, 2016-05-05 17:57

Faworyzowana drużyna z Porąbki Uszewskiej bez większych problemów pokonała swoją imienniczkę z Bielczy. Dzięki temu zwycięstwu oraz remisowi Strażaka z Porębą, Victoria PU awansowała na fotel lidera brzeskiej klasy A.

Więcej w rozwinięciu newsa...

Skład: Florczak, Duda, Wójcik, P. Paleczek, Prus, Kuk, J. Nowak, Ptasiński, J. Mieszkowski, Nalepa, Rychlicki.

Bramki:

2' 1-0 Victoria PU

6' 2-0 Victoria PU

15' 2-1 Piotr Rychlicki( asysta W. Nalepa)

22' 3-1 Victoria PU

37' 4-1 Victoria PU

42' 5-1 Victoria PU

67' 6-1 Victoria PU

Mecz z wysokiego C rozpoczęli gospodarze, którzy już w swojej pierwszej akcji w drugiej minucie spotkania wychodzą na prowadzenie. Dośrodkowanie z prawej strony boiska w pole karne, jeden z zawodników gospodarzy klatką piersiową zgrywa piłkę do napastnika, a ten z pierwszej piłki w samo okienko otwiera wynik meczu.

Kolejna akcja i kolejny gol. Rzut rożny dla gospodarzy strzałem głową na bramkę zamienia pomocnik Victorii PU.

W 15 minucie goście z Bielczy zdobywają, jak się później okazało, honorową bramkę. Dobrze pressingiem popracował Nalepa, który odebrał piłkę obrońcy w polu karnym gospodarzy, odegrał ją do tyłu do Rychlickiego, który bez przyjęcia zdobywa swoją bramkę w tym spotkaniu.

Od tego momentu przez dobre 15 minut na boisko przeważała drużyna gości, ale kilka minut po bramce na 2-1 zawodnicy z Bielczy nadziali się na błyskawiczną kontrę i stracili 3 bramkę.

W 30 minucie rzut wolny w okolicach 20 metra mieli gospodarze, lecz uderzenie na bramkę wylądowało na spojeniu słupka z poprzeczką.

W 37 minucie Wójcik popełnia błąd tracąc piłkę przed swoim polem karnym co od razu wykorzystali gospodarze podwyższając prowadzenie.

Jeszcze przed przerwą drużyna z Porąbki Uszewskiej podwyższyła prowadzenie po składnej akcji i precyzyjnym wykończeniu.

Druga połowa to już typowa gra do końca meczu z dużą przewagą gospodarzy.

W 67 minucie pada ostatnia bramka tego spotkania po dośrodkowaniu z prawej strony boiska.

Goli mogło być więcej zarówno po jednej jak i drugiej stronie. Gospodarze dwukrotnie obijali słupek drużyny z Bielczy, a Kuk strzałem z dystansu uderzył w poprzeczkę po czym piłka odbiła się kilka centymetrów przed linią bramkową.