statystyki szczegółowe

Aktualności

Podsumowanie rundy jesiennej- Victoria Bielcza

• autor: Kukiz, 2015-11-26 22:04

Victoria Bielcza rozegrała fatalną rundę jesienną( najgorszą odkąd drużyna z Bielczy gra w A klasie, czyli od sezonu 2008/09). Victoria nie potrafiła zwyciężyć przez 13 spotkań, jedyne zdobycze punktowe to dwa remisy, u siebie z Porębą Spytkowską oraz w wyjazdowym, derbowym spotkaniu z beniaminek z Przyborowa. Reszta meczy kończyła się mniej lub bardziej spektakularnymi porażkami.

Obszerne podsumowanie w rozwinięciu  newsa...

Pierwsze spotkanie okazało się klapą w wykonaniu Victorii( jak i większość pozostałych), gdzie drużyna z Bielczy zdołała zebrać tylko 11 zawodników to grania. Po słabym meczu Tymon rozgromił Victorię 5-1.

W zupełnie innym zestawieniu kadrowym Victoria rozegrała mecz z Porębą Spytkowską w drugiej kolejce gdzie w szatni gospodarzy zameldowało się aż 17 graczy. W meczu tym padł remis 1-1, pierwsza zdobycz punktowa w sezonie 2015/2016.

Późniejsze 7 meczy to kolejne porażki, jedne mniejsze inne już większe.

W kolejnym meczu wyjazdowym do Iwkowej znów Victoria ma tylko 11 zawodników do gry, gdzie wobec ponad 30stopniowego upału była skazana na porażkę. Do przerwy był zaskakujący remis 1-1, jednak po zmianie stron gracze Ivy włączyli kolejny bieg i wygrali 5-2.

Kolejne spotkanie z Kłosem to realne marzenia na zdobycie 3 punktów, lecz okazały się to marzenia ściętej głowy, gdzie przyjezdny Kłos zaaplikował Victorii 4 gole nie tracąc ani jednego.

5 kolejka to derbowe spotkanie z rywalem zza miedzy, gdzie w pierwszej połowie lepszą piłkę grali goście z Bielczy, ale sędzia nie uznał prawidłowo uznanej bramki przez Macieja Bucha, i wynik do przerwy brzmiał 2-1 dla gospodarzy. Druga odsłona spotkania to całkowita dominacja gospodarzy( to już tradycja że Victoria tylko jedną połowę potrafiła zagrać na równi z rywalem), i ostateczny wynik to 6-1 dla Startu.

Kolejne spotkanie to pojedynek dwóch Victorii, gdzie lepsza o jedną bramkę okazała się ta z Porąbki Uszewskiej. Dwa gole swojej byłej drużynie zaaplikował Przemysław Łazarz.

7 kolejna to mecz to po raz kolejny realna myśl na ugranie jakiś punktów. Mimo dwubramkowej straty Victoria potrafiła doprowadzić do wyniki 2-2 lecz remis ucieka im w ostatnich sekundach meczu tracąc bramkę na 3-2.

Kolejne spotkanie wyjazdowe( Pogórze Gwoździec) i kolejne problemy kadrowe Victorii( 12 zawodników do gry), gdzie gospodarze cały mecz prowadząc grę pewnie zwyciężają 6-1.

Nadszedł czas na spotkania derbowe.

W meczu na Łękach( gdzie gospodarzem była Victoria) padł wynik hokejowy bo 6-3 dla gości tamtego spotkania. Nie udało się dogonić wyniki mimo liczebnej przewagi niemalże przez całą drugą połowę.

Kolejny mecz, tym razem w derbach z beniaminkiem z Przyborowa Victoria zremisowała 2-2 mimo dwubramkowej straty, strzelając bramkę na wagę remisu w 92 minucie, druga zdobycz punktowa, jak się okazało ostatnia.

3 spotkania do końca i 3 porażki.

Najpierw do Bielczy przyjechał spadkowicz z Niedzielisk i mimo sporej przewagi Korona nie stwarzała groźnych akcji pod bramką Bielczy jednak bramkarz Victorii dwukrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki.

Dwa ostatnie spotkania to katastrofa, wstyd i hańba klubu z Bielczy.

Na mecz z liderem do Mokrzysk udało się tylko... 8 zawodników. Mecz trwał tylko 45 minut i zakończył się wynikiem 4-0 dla gospodarzy.

Ostatnie spotkanie to pojedynek z tzw. smaczkami, z Sokołem Maszkienice, który rozgromił Victorię strzelając im aż 8 bramek a tracąc tylko jedną. Warto jednak zauważyć wspaniałą postawę bramkarza z Maszkienic, dzięki któremu Sokół stracił tylko jedną bramkę.

2- Adam Imiołek

1- Krzysztof Mieszkowski, Wojciech Nalepa, Andrzej Pabian, Dawid Piątek, Łukasz Kuk, Dariusz Paleczek.

Jedna bramka samobójcza w meczu Victoria B.- Victoria PU.