statystyki szczegółowe

Aktualności

Zwycięstwo w niedzielne po południe

• autor: Kukiz, 2015-03-08 21:32

Victoria Bielcza pokonała na wyjeździe zespół Więckovii Więckovice w stosunku 2-3, strzelając 2 bramki w samej końcówce spotkania.

Skład, strzelcy bramek oraz krótki opis meczu w rozwinięciu newsa...

Skład: Książek, Kuk, Prus, Baran, Karasiewicz, Bogusz, Pabian, K.Mieszkowski, Rychlicki, Gibała, Wójcik

Grali również: Hynek, J.Mieszkowski, Nalepa

Bramki:

10' 1-0 Więckovia

14' 1-1 Krzysztof Mieszkowski( asysta Gibała)

33' 2-1 Więckovia

87' 2-2 Karol Baran( asysta Pabian)

90' 2-3 Łukasz Kuk( asysta Baran)

Pierwsza bramka pada w 10 minucie,gdzie prostopadłą piłkę w pole karne posyłą jeden z pomocników a napastnik gości spokojnym strzałem w boczną siatkę pokonuję Książka.

Nie minęły 4 minuty a Victoria doprowadziła do wyrównania. Stanisław Gibała dośrodkował w pole karne do wbiegającego Krzysztofa Mieszkowskiego, a junior z Bielczy strzałem głową zdobywa bramkę.

W 33 minucie Więckovia znów wychodzi na prowadzenie. Dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne,strzał głową z okolic 11 metra, piłka zmierza wprost w ręce Książka, lecz niefortunnie odbiła się od krzywego boiska i ląduje w siatce.

To tyle jeśli chodzi o pierwszą połowę w której nie za wiele się działo. Druga część spotkania była już dużo ciekawsza.

W 50 minucie Pabian wbiega z piłką w pole karne, dośrodkowuję lecz jeden z obrońców gospodarzy zatrzymuję piłkę ręką. Do rzutu karnego podchodzi Łukasz Kuk, lecz jego strzał na rzut rożny wybija bramkarz z Więckowic.

Chwilę później w sytuacji sam na sam znalazł się Wójcik, lecz  piłka po jego strzale z pierwszej piłki minimalnie minęła poprzeczkę.

Gospodarze też mieli swoje okazje, najlepszą w okolicach 75 minuty gdzie piłka po uderzeniu zza pola karnego wylądowała na poprzeczce. Pozostałe okazje graczy Więckovii to strzały z dystansu z którymi świetnie radził sobie Książek lub były niecelne.

Gdy wydawało się że mecz zakończy się wynikiem 2-1 dla gospodarzy Pabian posyła prostopadłą piłkę do Karola Barana, a zawodnik Victorii w sytuacji sam na sam ze spokojem technicznym strzałem pokonał bramkarza.

W 90 minucie Victoria wychodzi na prowadzenie. Rzut z autu wykonuje Karol Baran, wyrzuca piłkę w pole karne do Łukasza Kuka, a obrońca Victorii po przyjęciu piłki na klatkę piersiową uderza między słupkiem a interweniującym bramkarzem. Po tej bramce zabrzmiał ostatni gwizdek.

Już w najbliższy weekend( prawdopodobnie niedziela g.11:00) Victoria Bielcza rozegra ostatni sparing przed rundą wiosenną, a przeciwnikiem będzie drużyna Iskry Szczepanów.